Superliga | Mititelu l-a adus pe Florin Costea la FCU!

0
365
FOTO: FCU

Florin Costea este noul director sportiv al lui FCU Craiova. Anunțul a fost făcut de clubul din Bănie pe căile oficiale de comunicare ale clubului oltean. În același timp, Robert Săceanu primește o nouă sarcină la echipă.

Florin Costea, directorul sportiv al lui FCU Craiova

Bine ai revenit, Florin Costea!

Florin Costea, unul dintre cei mai importanți foști jucători ai echipei noastre, va ocupa de astăzi funcția de director sportiv în cadrul clubului nostru. În același timp, Robert Săceanu va prelua funcția de director delegat”, se arată într-un comunicat al lui FCU Craiova.

Florin Costea revine la clubul lui Adrian Mititelu după 13 ani. A jucat la echipa din Bănie între 2005 și 2011. Acesta a stat chiar lângă finanțatorul echipei la meciul pierdut în weekend (1-3) cu CFR Cluj.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.