Miercuri, 28 iulie, de la ora 17.30, sunt programate meciurile din prima fază națională a Cupei României, sezonul 2021-2022.

CS Cârcea, câștigătoarea fazei județene Dolj, primește vizita formației Petrolul Potcoava, echipă de Liga 3. Doljenii speră să producă surpriza și să își egaleze performanța din 2019 – calificarea în turul secund al competiției.

IATĂ PROGRAMUL COMPLET DIN TURUL 1:

CS Armata Aurul Brad – CS Hunedoara
ACS Poli Timișoara – CSM Deva
ACS Nera Bozovici – ACS Progresul Ezeriș
CS Universitatea de Vest din Timișoara – CSC Ghiroda și Giarmata Vii
ACS Fortuna Becicherecu Mic – CS Avântul Periam – NU SE DISPUTĂ
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei – CS Lotus Bãile Felix
CS Foresta Tileagd – CS Luceafãrul Oradea
ACS Sportul Beclean – ACS FC Someșul Dej
ACS Florești – CS Sãnãtatea Servicii Publice Cluj-Napoca
ASCF Lãpuș R – CS Progresul Șomcuta Mare
AFC Știința Beltiug – CSM Satu Mare
CS Rapid Jibou – CS Sportul 2007 Șimleu Silvaniei
AS Voința Stremț – CS Ocna Mureș
ACS Industria Galda – AFC Unirea 1924
ACS Steagu Roșu Brașov – ACS Kids Tâmpa Brașov
ACS FC Avrig – ACS Olimpic Cetate Râșnov
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureș – CS Unirea Ungheni 2018
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc – AFC Odorheiu Secuiesc
AS Inter Aninoasa – AS FC Pucioasa
AFC Asalt București – ACSM Oltenița
AFCS Viitorul Curița – CSM Bacãu
CS Moldova Cristești – CS Dante Botoșani
CSM Pașcani – ACS Hușana Huși
ACS Juniorul Suceava – ACS Șomuz Fãlticeni
CSM Vaslui – CS Sporting Juniorul Vaslui
ACS Victoria Traian – CS Viitorul Ianca
AS Înfrãțirea Jilavele – ACS Recolta Gheorghe Doja
ACS Pescãrușul Sarichioi Junior – ACS Sportul Chiscani
CS Nãvodari – CS Gloria Albești
AS Zimbrul Slobozia Conachi – CS Sporting Liești
AS Phoenix Poșta Câlnãu – CSO Plopeni
ACS Inizio Focșani – ACS KSE Târgu Secuiesc
AFC Dunãrea Ciocãnești – ACS Înainte Modelu
CS Fãurei – AS FC Agricola Borcea
CS Brãnești – CS Tunari
ASCS Petrolul 95 – CSM Flacãra Moreni
ACS Maxima Hobaia – CSM Alexandria
CS Cârcea – CSO Petrolul Potcoava
ACS Viitorul Șimian – CS Gilortul Târgu Cãrbunești
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea – ACS Flacãra Horezu
ACS Minerul Costești – CSM Jiul Petroșani

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.