FOTO: Campionatul Național pe șosea | FOTO: Ionuț Greere

Clubul Municipal Craiova a anunțat pe pagina oficială de facebook că își face secție de ciclism pentru toate categoriile de vârstă. Dacă esti amator, începător sau avansat în ale ciclismului, clubul din Bănie te cheamă în echipă.

„Dacă una dintre plăcerile tale e să mergi cu bicicleta, plimbările pe cele două roți îți oferă o senzație de bine sau ești deja un pasionat înrăit și participi la concursuri de ciclism te putem ajuta să explorezi mai mult această disciplină provocatoare.

CSM Craiova organizează selecții pentru toate categoriile, fie că ești amator, începător sau avansat în ale ciclismului. Pentru a face parte din echipa noastră și a-ți dezvolta calitățile în sfera ciclismului ai nevoie doar de simpla ta voință și o discuție cu antrenorul Viorel Chiliban, cel care este responsabil cu această secție din cadrul clubului nostru. Acesta poate fi găsit la următorul număr de telefon: 0760822141, se arată în comunicatul CSM Craiova.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.